IMG_6635.JPG

ПРОТОЈЕРЕЈ-СТАВРОФОР СИМОН ТУРКИЋ

старешина храма

Рођен 15.04.1974 године у Купресу. Рукоположен за свештеника 09. новембра 1998. године у Сремским Карловцима.

IMG_6636.JPG

ПРОТОЈЕРЕЈ

СЛОБОДАН ТИЈАНИЋ

свештеник при храму

Рођен 20.08. 1980. године у Тузли. Рукоположен за свештеника 18. августа 2002. године у Београду.

4cd07a29-7b5d-4f93-81f2-bbeb7691777b.JPG

ПРОТОНАМЕСНИК НЕЂЕЉКО ЂОКИЋ

свештеник при храму

Рођен 23.09.1979. године у Зворнику. Рукоположен за свештеника 15.септембра 2006. године у Бијељини.